SPOTKANIE OPŁATKOWE SŁUZBY LITURGICZNEJ
Krzeszów,25 stycznia 2014r.

 
 

 

W sobotę 25 stycznia o godz. 14.00 odbyło się Spotkanie Opłatkowe dla: Akolitów, Ceremoniarzy, Lektorów, Ministrantów i Kandydatów naszej Parafii wraz z Rodzicami.

Podczas spotkania Ks. Proboszcz i Kustosz Marian Kopko wyraził wdzięczność Ministrantom za ich ogromne zaangażowanie w Służbie przy Ołtarzu a także Rodzicom,
którzy dbają o to aby ich Synowie byli zawsze obecni na swoich dyżurach a także za niejednokrotną pomoc w różnych wydarzeniach, które odbywają się w naszym Sanktuarium.
Cieszy nas również fakt że nasza Parafia się rozwija a jedynym z takich widzialnych znaków jest Służba Liturgiczna, która liczy już ponad 50 osób.

Podczas spotkania Ks. Mateusz Rycek - opiekun Ministrantów również wyraził swoją wdzięczność za piękną i gorliwą służbę na chwałę Bożą,
a także za ogromną pomoc na jaką może zawsze liczyć ze strony Lektorów i Rodziców podczas przygotowywania wszystkich dekoracji w naszej Bazylice.
W swoim słowie przybliżył również plan pracy na rozpoczęty rok oraz przedstawił zaplanowane już wspólne wyjazdy i pielgrzymkę Służby Liturgicznej do Krakowa i okolic.
Na zakończenie wyróżnił z grona ministrantów tych którzy w minionym czasie odznaczali się wielką gorliwością w służbie przy Ołtarzu a są to:


1. Kami Sobociński,
2. Daniel Sobociński,
3. Krzysztof Pazgan,
4. Karol Gieniec,
5. Dominik Kiełek,
6. Dawid Nowak,
7. Michał Wondołowski.

Kapłani składają gorące podziękowania Wszystkim Rodzicom i Ministrantom za obecność, wspaniałą atmosferę oraz za pyszne ciasta upieczone przez Rodziców!

 

 

Zapraszamy do fotogalerii


Copyright 2011 Paweł, odwiedziło nas : licznik osób