Dekanalni Duszpasterze Służby Liturgicznej Diecezji Legnickiej 2013/2014

Lp.

Dekanat

Imię i nazwisko

Parafia

1.

Bogatynia

ks. Aleksander Leszczyński

św. Marii Magdaleny
ul. Jasna 3 b, 59-916 Bogatynia

2.

Bolesławiec Wsch.

ks. Janusz Diament

Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja
ul. Kościelna 3, 59-700 Bolesławiec

3.

Bolesławiec Zach.

ks. Kamil Szymczak

Matki Bożej Nieustającej Pomocy
pl. Zamkowy 1b, 59-700 Bolesławiec

4.

Chocianów

ks. Zbigniew Szymerowski SDB

Wniebowzięcia NMP
ul. Głogowska 2, 59-140 Chocianów

5.

Chojnów

ks. Krzysztof Zagrodny

św. Piotra i Pawła
ul. Dąbrowskiego 19, 59-225 Chojnów

6.

Gryfów

ks. Bogdan Bednarczyk

św. Józefa Oblubieńca
ul. E. Orzeszkowej 6, 59-850 Świeradów Zdr.

7.

Jawor

ks. Artur Karbowiak

Miłosierdzia Bożego
ul. Starojaworska 10b, 59-400 Jawor,

8.

Jelenia Góra Wsch.

ks. Marek Suchecki

św. Wojciecha
ul. Moniuszki 12, 58-506 Jelenia Góra

9.

Jelenia Góra Zach.

ks. Łukasz Misiak

św. Erazma i Pankracego
pl. Kościelny 1-2, 58-500 Jelenia Góra

10.

Kamienna Góra Wsch.

ks. Mateusz Rycek

Wniebowzięcia NMP - Bazylika Mniejsza
pl. Jana Pawła II 58-405 Krzeszów,

11.

Kamienna Góra Zach.

 

Wniebowzięcia NMP
pl. Jana Pawła II 8, 58-420 Lubawka

12.

Legnica Katedra

ks. Ireneusz Kościk

św. Ap. Piotra i Pawła
pl. Katedralny 6, 59-220 Legnica

13.

Legnica Wsch.

ks. Łukasz Frątczak

Matki Bożej Królowej Polski
pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1, 59-220 Legnica

14.

Legnica Zach.

ks. Tomasz Tytera

św. Tadeusza Apostoła
ul. Artyleryjska 38, 59-220 Legnica

15.

Leśna

ks. Piotr Kruczyk

Podwyższenia Krzyża Świętego
ul. Dworcowa 7, 59-975 Sulików

16.

Lubań

ks. Bartosz Och

św. Jadwigi Śląskiej
ul. Papieża Jana Pawła II, 59-800 Lubań

17.

Lubin Wsch.

ks. Adam Szpotański

św. Maksymiliana M. Kolbe
ul. Orla 32, 59-300 Lubin

18.

Lubin Zach.

ks. Krzysztof Krzyżanowski

Narodzenia NMP
ul. Budowniczych LGOM 18, 59-335 Lubin

19.

Lwówek Śl.

ks. Piotr Olszówka

Wniebowzięcia NMP i św. Maternusa
pl. Kościelny 1, 59-623 Lubomierz

20.

Mysłakowice

ks. Arkadiusz Śliwiński

Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. 1 Maja 15, 58-533 Mysłakowice

21.

Nowogrodziec

ks. Przemysław Burnos

św. Piotra i Pawła
ul. Kościelna 1, 59-730 Nowogrodziec

22.

Polkowice

ks. Łukasz Rusinek

św. Michała Archanioła
pl. Kościelny 2, 59-100 Polkowice

23.

Prochowice

ks. Marcin Kaluta

św. Jana Chrzciciela
ul. Legnicka 44, 59-230 Prochowice

24.

Szklarska Poręba

ks. Bogusław Sawaryn

św. Maksymiliana Kolbe
ul. Mickiewicza 16, 58-580 Szklarska Poręba

25.

Ścinawa

ks. Damian Skrzypek

Podwyższenia Krzyża Świętego
pl. Kościelny 5, 59-330 Ścinawa

26.

Świerzawa

ks. Wojciech Kempski

Wniebowzięcia NMP
ul. Plac Najświętszej Marii Panny 2
59-540 Świerzawa,

27.

Węgliniec

ks. Przemysław Słyszko

Najświętszego Seca Pana Jezusa
ul. Kościuszki 20, 59-940 Węgliniec

28.

Zgorzelec

ks. Marcin Konieczny

św. Bonifacego
ul. Emilii Plater 9, 59-900 Zgorzelec

29.

Złotoryja

ks. Wojciech Myślecki

Narodzenia NMP
ul. F. Chopina 1a, 59-500 Złotoryja


Copyright 2011 Paweł, odwiedziło nas : licznik osób